ثبت و چاپ آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

ثبت آگهی روزنامه

جاپ آگهی روزنامهسامانه آنلاین ثبت انواع آگهی در روزنامه ها

            مشاوره و راهنمایی      02165579304 

مشاوره فوری     02165579304

ثبت آگهی

آگهی تسلیت

سامانه هوشمند و آنلاین ثبت آگهی روزنامه

آگهی تسلیت چیست؟

همانطور که از نام این آگهی پیداست، شامل پیام تسلیت فرد یا سازمانی به فرد یا سازمان دیگر، اعلان عزا، اطلاع رسانی خبر فوت و یا اطلاع رسانی مراسم عزا در پی فوت یک فرد یا افرادی می باشد.

آگهی تسلیت در روزنامه

آگهی تسلیت یا اعلامیه فوت دعوتنامه‌ ای است از جانب صاحبان عزا و اقوام نزدیک متوفی برای دعوت از دوستان و آشنایان وی به ‌منظور شرکت در مراسم عزاداری می باشد. آگهی فوت ممکن است توسط یکی از عزاداران به‌ شکل یک اعلامیه مستقل منتشر شود یا در یک روزنامه یا نشریه چاپ شود. به ‌هر حال، اصلی ‌ترین کاربرد این اعلامیه‌ ها، اطلاع‌ رسانی از فوت و زمان و مکان اجرای مراسم عزاداری است.

تاریخچه آگهی تسلیت

به‌ درستی مشخص نیست که نخستین آگهی‌ های تسلیت در چه زمانی منتشر شده ‌اند. در  قرن شانزدهم در قاره اروپا، آگهی‌ های تسلیت ساده ‌ای در مطبوعات درج می ‌شدند. این آگهی‌ ها فقط شامل نام، تاریخ تولد و مرگ و علت مرگ بودند. همچنین نام بستگان متوفی نیز در این آگهی‌ها درج می‌ شد. از اواخر قرن نوزدهم، روزنامه تایمز اقدام به نشر آگهی‌ های مفصل‌ تری شامل شعر، زندگی‌ نامه یا دعایی کوتاه برای متوفیان کرد.

در گذشته، اغلب آگهی ‌های تسلیت و ترحیم، سیاه‌ وسفید، دست‌نویس و گاه دارای غلط‌های املایی و انشایی بودند. از اوایل قرن بیستم، پیشرفت صنعت چاپ و ایجاد امکان چاپ تصویر متوفی، به رونق آگهی‌ های فوت کمک کرد. امروزه، با پیشرفت فناوری چاپ و امکان چاپ تصاویر رنگی از متوفی، آگهی‌ های فوت نیز چهره دیگری یافته‌ اند. علاوه بر آن، از اواخر دههٔ ۱۹۹۰، نشر اینترنتی این ‌گونه آگهی ‌ها نیز به امکانات جدید افزوده شده ‌است.

شعر آگهی تسلیت

به ‌طور معمول در بالای برگه آگهی تسلیت و ترحیم، یک شعر کوتاه که معمولا از دو بیت تشکیل شده‌ است قرار می گیرد. این شعر با توجه به جایگاه فرد متوفی در خانواده تعیین می ‌شود. اگر آگهی ترحیم برای پدر خانواده باشد از شعرهای مربوط به پدر، استفاده می‌شود.

مضمون این شعر همواره فقدان و از دست دادن عزیزی می ‌باشد که گاه با مضامین مذهبی نیز ترکیب می‌ گردد و همچنین اگر این شعر برای مراسم چهلم یا سالگرد باشد، از جملات مربوط به این مراسم در آن درج می‌شود. معمولا مضمون شعرهای آگهی ترحیم با شعرهایی که بر روی سنگ قبر یا صفحه های یاد بود روی کتاب دعا نوشته می شوند، یکی می باشند.

آگهی ترحیم در روزنامه

معمولا صفحه ی اول روزنامه ها برای ثبت آگهی تسلیت مناسب می باشند، همچنین برخی از روزنامه ها صفحه ی مخصوص برای آگهی های تسلیت را دارا می باشند که برای این قبیل آگهی ها مناسب هستند.

هزینه آگهی تسلیت در روزنامه

هزینه آگهی تسلیت در روزنامه ها متغیر است و بستگی به تعداد کاراکتر، کادر، صفحه و روزنامه مد نظر دارد.

با توجه به نوع خاص آگهی های تسلیت، در صورت سفارش از “دفتر روزنامه های کثیرالانتشار”، از کادرهای شکیل، مشکی  و ترحیم گونه مطابق  فرهنگ کشور، در روزنامه ها استفاده می کنیم.

در آگهی های تبریک ارسال نسخه روزنامه خیلی مهم و جذاب است که ما تعداد نسخه های درخواستی تان را به آدرس مدنظرتان، رایگان، با پست پیشتاز ارسال می کنیم.

در صورت کسب راهنمایی با مشاوران ما تماس بگیرید.(تماس با ما)

آگهی تسلیت

                                                                                             هوالباقی

جناب آقای …………….

مدیر عامل محترم ……………..

فقدان جانگداز درگذشت پدرگرامیتان مرحوم ………. رابه حضور جنابعالی و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات و برای سایر بازماندگان سلامتی و شکیبایی مسئلت می نماییم.

                                                                                                                                                                 از طرف ………………………

آگهی تسلیت
پیمایش به بالا