ثبت و چاپ آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

ثبت آگهی روزنامه

جاپ آگهی روزنامهسامانه آنلاین ثبت انواع آگهی در روزنامه ها

            مشاوره و راهنمایی      02165579304 

مشاوره فوری     02165579304

ثبت آگهی

آگهی تبریک

سامانه هوشمند و آنلاین ثبت آگهی روزنامه

آگهی تبریک چیست؟

همانطور که از نام این آگهی پیداست، شامل پیام تبریک فرد یا سازمانی به فرد و سازمان دیگر در پی انتصاب، کسب موفقیت، قبولی، رویداد و مناسبت و ایام خاطره انگیز می باشد.

آگهی تبریک در روزنامه

آگهی تبریک شامل انواع زیر می باشد:

_ تبریک انتصاب

_ تبریک موفقیت

_ تبریک قبولی (تحصیلی، دانشگاه، کنکور و…)

_ تبریک ثبت اختراع

_ تبریک تولد

_ تبریک عقد، عروسی و…

آگهی تبریک انتصاب

در جوامع امروزی با افزایش ارتباطات وگسترش فعالیت های اجتماعی در تمام طبقات اجتماع و همچنین نیاز جوامع به بازرسی و نظارت عمومی از مسئولین، سبب شده تا ارتباط مردم و مسئولین و افراد دارای سمت در تمام ارگان ها افزایش یابد. بدین جهت در این ارتباطات برای بهبود روابط اجتماعی و  ایجاد حس ارزشمندی در تمام طبقات و افزایش انگیزه خدمت رسانی و حتی ایجاد روابط دوستانه کاری و اجتماعی بین مسئولین یا مسئولین و مردم، مستلزم رعایت و برقرای یک سری سنت های اجتماعی نظیر تبریکات و پیام های اجتماعی مرسوم در سطح اجتماع می باشد. 

یکی از این سنت ها پیام تبریک انتصاب است که نه تنها بین مسئولین مرسوم است، بلکه بین اصناف و گروه های مردمی با مسئولین و کارمندانی که به تازگی دارای سمت جدید شده اند برقرار است.

بدین صورت چاپ آگهی تبریک انتصاب در روزنامه های کثیرالانتشار مخصوصا در صفحات اول روزنامه ها، این روزها بیش از گذشته به چشم می خورد.

ازین رو در صورت درخواست آگهی انتصاب کافی است که وارد سامانه هوشمند و آنلاین ثبت آگهی تبریک شده و با وارد کردن مشخصات و درج متن مدنظرتان، آگهی تان را ثبت و چاپ کنید.

اگر متن خاصی در نظر ندارید کافی است در سامانه، در خواست متن کنید و یا با ما تماس بگیرید تا متن های پیشنهادی را برای شما ارسال کنیم.

خاطر نشان می گردد که تعداد نسخ درخواستی، رایگان، با پست پیشتاز به آدرسی که در سامانه ثبت می کنید(آدرس مسئول مربوطه یا آدرس منتخب) ارسال می گردد.

معمولا صفحه ی اول روزنامه ها برای ثبت آگهی تبریک مناسب می باشند، همچنین برخی از روزنامه ها صفحه ی مخصوص برای آگهی های تبریک را دارا می باشند که برای این قبیل آگهی ها مناسب هستند.

هزینه آگهی تبریک در روزنامه ها متغیر است و بستگی به تعداد کاراکتر، کادر، صفحه و روزنامه مد نظر دارد.

با توجه به نوع خاص آگهی های تبریک، در صورت سفارش از “دفتر روزنامه های کثیرالانتشار”، از کادرهای شکیل و شاد، در روزنامه ها استفاده می کنیم.

در آگهی های تبریک ارسال نسخه روزنامه خیلی مهم و جذاب است که ما تعداد نسخه های درخواستی تان را به آدرس مدنظرتان، رایگان، با پست پیشتاز ارسال می کنیم.

در صورت کسب راهنمایی با مشاوران ما تماس بگیرید.(تماس با ما)

آگهی تبریک

مهربانوی عزیزم ……….

امروز روز توســت ، روز آمدنت ، روز روئیدن زیبایی ها؛ مــرداد از طراوت آمدن تو انگیزه گرما گرفته است

آرایش گلهای بهاری تبریک

ای هدیه زیبای خدایی تبریک

گل از تو شکفتن آموخته است

این جشن و سرور و شادمانی تبریک

                                                                      پاک ترینم روز میلادت مبارک

                                                                                                                    طرف همسرت ….

جناب آقای مهندس حاج صمد حسن زاده

نایب رئیس محترم اتاق بازرگانی ایران

انتخاب بجا و شایسته جنابعالی در مهمترین پارلمان بخش خصوصی کشور حوزه تولید و صنعت را تبریک گفته رجا واثق داریم حضور حضرتعالی با توجه به تجارب ارزشمند تان در اتاق بازرگانی تبریز خواهد توانست در پیشرفت و توسعه صنعت و بازرگانی کشور موثر بوده و می تواند افق های روشنی را پیش روی صاحبان صنایع و تجار به ویژه صیانت از نیروی کار سراسر کشور قرار دهد.

                                                                                                                                                                      از طرف …………………

آگهی تبریک
پیمایش به بالا